Uvodni stranka

Aktuální informace mužstva Starší žáci

Zhodnocení sezóny
Do naší premiérové krajské sezóny jsme šli s cílem vyhnout se bojům o záchranu. Hned úvodní zápas v Hustopečích (2:7) však náš cíl přehodnotil na udržení se v soutěži. Určitě po tomto výprasku nikoho nenapadlo, že se umístíme na konečném čtvrtém místě. Překvapením pro mě bylo, že žádný z týmů si nevystačil s ročníky 98 a 99. Ti poctiví si pomáhali mladšími žáky, ti „druzí“ dorostenci. My jsme pravidelně zapojovali mladší, aby si zvykali na velké hřiště. Ve všech zápasech jsme byli rovnocennými soupeři. Kupodivu jsme měli více problémů se soupeři ze spodní části tabulky. Asi docházelo k podcenění a nekoncentrovanosti na tyto zápasy. Odehráli jsme také derby proti Zastávce a Zbýšovu. Všechny čtyři zápasy proti těmto soupeřům jsme dokázali vyhrát a klukům tak rostlo sebevědomí do dalších bojů. Důležité je, že naše hra se po celou sezónu stále zlepšovala a vytvořili jsme dobrý základ pro příští sezónu. Do dorostu odcházejí Filip Jahn, David Katzer, Santino Kurka, Jan Hlaváč a Víťa Salajka. Pro tyto hráče je velice důležitý postup našeho dorostu do krajského přeboru. Tímto dorostu gratuluji k jejich spanilé jízdě. Naše 98 tak nemusí zahřívat dva roky lavičku, ale mohou se hned zapojit do mladšího dorostu, který díky postupu musíme pro příští sezónu mít. Přeji těmto hráčům, aby si co nejrychleji zvykli na dorostenecký fotbal. Do starších žáků přechází z mladších sedm hráčů. Většina už něco na velkém hřišti odehrála, takže by mělo být pouze otázkou času, kdy se tým sehraje. Závěrem děkuji všem hráčům za povedenou sezónu a gratuluji k výbornému čtvrtému místu!

vedoucí týmů Miroslav Kratochvíl

Závěrečná:
Ve čtvrtek 20. 6. jsme se sešli na našem posledním tréninku. Na programu byl zápas starších žáků proti tatínkům, kteří byli doplněni o žáky mladší. Utkání se hrálo za úmorného vedra, ale i přesto bylo k vidění mnoho zajímavých akcí na obou stranách.

Starší žáci - Mladší žáci + tatínci 1:3
Střelcí: Jahn F - Jahn D, Jahn st., Kratochvíl

Sestavy:
Starší žáci: Batelka - Wasserbauer, Pelikán, Salajka, Katzer - Vymazal, Bareš M (Bareš T), Hrouzek, Bezděk - Jahn F, Hlaváč (Šidliak)
Mladší žáci + tatínci: Pelikán st. - Vymazal st., Batelka st, Kratochvíl st. (Maděránek), Klíma - Katzer st. (Navrátil), Jahn st. (Skála), Kupsa, Vitamvás - Kratochvíl, Jahn D

8. dubna 2013
Od dubna je ke kominikaci trenéra s hráči využíváno fórum. Fórum je ve FUN zoně na našich stránkách. Zde se hráči dozví vše důležité. Pokud se hráč (nebo i rodič) na fóru zaregistruje, může ho také využívat. Např. k omluvenkám z tréninků nebo k jiným vzkazům pro trenéry. Informace na fóru jsou vždy aktuální (změna času odjezdu, změna času tréninku, přátelské zápasy atd), proto prosím hráče (rodiče), aby fórum pokud možno pravidelně navštěvovali.

6. března 2013
Trénování na jaře

Březen
úterý 16:00 - 17:00 umělka
čtvrtek 16:00 - 17:00 umělka

Duben, květen, červen
- úterý 16:00 - 17:30
- čtvrtek 16:00 - 17:30
- pátek 15:00 - 16:30

4. listopadu 2011
Dohrávka odloženého utkání: sobota 10. 11. 2012 Přímětice - Rosice v 9:00, odjezd autobusu v 7:00 od hřiště.

23. října 2012
Trénování přes zimu
úterý 16:00 - 17:00 umělka
pátek 15:00 - 16:00 umělka
volno
Leden, únor
Leden, únor - pondělí 17:00 - 18:00 tělocvična na učilišti (Kamínky), sraz 16:50 před vchodem
Turnaje - zatím potvrzené:
24. 2. 2013 Třebíč 1999

16. července 2012
Tréninky budou v úterý a ve čtvrtek vždy od 16:00 hod. První trénink bude v úterý 7. 8. V měsících září a říjen budeme trénovat třikrát týdně. Třetí trénink bude v pátek, také v 16:00 hod.